מחזירי שמן תחתונים תפקידם לווסת את מהירות פתיחת וסגירת הדלת, ולהגן על ההולכים ושבים, כמו גם על הדלת עצמה. שלא כמו מחזירי שמן עליונים, מחזירי השמן התחתונים נסתרים מן העין וממוקמים ברצפה כצירים אשר מהם יוצא פין שמתחבר לתחתית הדלת ומושך אותה חזרה למקומה, במהירות מבוקרת, בכל פעם שהיא נפתחת.

לשיחת ייעוץ עם איש מקצוע של ALL LOCK בנוגע למחזירי שמן תחתונים – חייג – 0524-017-017 או השאר פרטייך


מחזירי שמן תחתונים (סוגר הידראולי) משמשים לסגירה איכותית של צירים כגון דלתות ציר, דלתות הזזה כמו גם מגירות. מטרת מחזירי השמן היא להגן על מבנה הדלתות על ידי שליטה בפעילות הפתיחה והסגירה של הדלת.

בכל מקום בו נמצא ציר שיוצא מתוך מערכת שמכילה שמן, בין אם מדובר במנוע הרכב, במוצא תיבת ההילוכים, ביציאה של הציריות מהסרן וכיו”ב – נמצא מחזיר שמן. זהו למעשה אטם שמורכב סביב ציר מסובב. מעטפת מחזיר השמן עשויה בדרך כלל עשויה ממתכת רכה שנכנסת בהתאמת לחץ אל תוך החלק הקבוע שהיא טבעת הגומי שמהווה את האטם כנגד הציר המסתובב. מחזירי שמן מגיעים בעיצובים שונים אך תפקידו לעולם זהה – לאטום את השמן במקומות בהם קיים ציר, מעין אטם לחלקים נעים. מה שלום מחזיר השמן שלכם?

כל מחזיר שמן מאופיין ביכולתו לשלוט על הדלת על פי קריטריונים שונים, כגון: רוחב ומשקל הדלת, תנאים סביבתיים, תנאי אקלים וביצועים נדרשים. שליטה זו חשיבה במקרים רבים במגזר העסקי למניעת שחיקת החומר, היווצרות סדקים, מניעת רעשי טריקת דלתות כמו גם בבית הפרטי כמנגנון לשמירה על אורך חיי הדלת והמשקוף וכמנגנון הגנה לילדים כנגד סגירת דלת או מגירה על אצבעות. כיסויי מחזירי השמן ניתנים להזמנה בגימורים שונים הן מפלסטיק והן ממתכת כמענה לדרישות עיצוביות.

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.