חברת מנעולים מובילה

מולטילוק הוקמה עוד בשנת 1973, אז מרבית הדלתות שהיו בשימוש היו דלתות הפלדה הזכורות היטב לכולנו ושעוד ניתן לראות במספר לא מבוטל של בתים ודירות ברחבי הארץ, אולם כבר אז ביססה מולטילוק את מעמדה כחברה מובילה בתחומה ובמתן פתרונות ללקוחותיה בתחום הנעילה הרחב. חברת המנעולים העמידה על שמה מספר רב של פטנטים והיא פועלת כיום בכל העולם תוך התחדשות מתמדת. כך למשל, בימים אלו נכנסת החברה לפיתוח מנעול אלקטרוני שיהווה את הצעקה האחרונה בחום המנעולים לדלתות. חברת מולטילוק שמה עצמה כמטרה להיות שם עבור לקוחותיה כל אימת שיעלה בהם הצורך לביטחון, נוחות ושירות מהמעלה הראשונה. ניתן למצוא בחברת מולטילוק מגוון רחב ושופע של מוצרים הקשורים לתחום שיוכלו להעניק לכם את השקט הנפשי באשר להגנה על ביתכם, על העסק שלכן, על המחסן וכיוצא בזה.

מוצרי חברת מנעולים | מולטילוק

אם בעבר מנעול היה פשוט חור שקבוע במקום כלשהו בדלת שכאשר היו מסובבים בתוכו את המפתח היה נכנס לקיר סוג של בריח בודד, כיום מדובר במנעולים מורכבים הרבה יותר מסוגים שונים ובעלי מטרות שונות. מולטילוק מתגאה במבחר המגוון שיש באמתחתה, שהוא פרי מוחם של עובדיה הנאמנים שבזכותם נרשמו מאות פטנטים עד היום ברחבי העולם. להלן מקצת מנבחרת המוצרים של מולטילוק:

צילינדרים

צילינדר הוא למעשה סוג של מנעול שכיום השימוש בו הוא רחב מאוד. מולטילוק מציעה צילינדרים לכל מטרה – מוסדות שונים, עסקים, מפעלי תעשייה ובתי מגורים. הצילינדרים של מולטילוק יכולים להתאים הן לדלתות והן לתאי דואר, ארוניות, מגירות וכד’. כמובן שהצילינדרים עומדים בתוי התקן הנחוצים.

מנעולים

מולטילוק עיצבה ומייצרת מספר מנעולים שגם הם יכולים לשמש לכמה מקומות. ניתן למצוא במחלקה זו מנעולי הרקולר הבנוי מפלדת אל חלד מחוסמת שעמידה אף בפני קידוח (במקרה של פריצה), מנעולי זיז המתאימים בעיקר לארונות ומגירות וכן מנעולי ביטחוחן שבהם עושים שימוש מקומות מיוחדים כמו מיכלי דלק, מערכות אזעקה ותאי בקרה.

ידיות בהלה

אלו הן ידיות שמיועדות למעברי חירום בבניינים ומקומות אחרים שמכילים אנשים רבים ברגע נתון. מטרתן לפתוח יציאות חירום כמו במקרה של פריצת אש למשל. ידיות הבהלה של מולטילוק עומדות בתקנים הבינלאומיים הנדרשים ומגיעות בשני הרכבים עיקריים – ידיות בהלה שמתאימות לדלתות עץ ואלומיניום לשם תכליתן בלבד וידיות שעוצבו במיוחד למקומות בהם שמים דגש על עיצוב המקום הכולל.

בחברת מולטילוק ניתן למצוא עוד מוצרים רבים וטובים, לכן אנו ממליצים להגיע ולהתרשם (אפשר גם באמצעות אתר האינטרנט) בעצמכם כל אימת שהנכם מתכוונים להחליף מנעולים או לשדרג את מערך האבטחה בבית או במשרד.

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.